Novinka: DINTEK sekáčik na optické vlákna

Nový štiepač optických vlákien DINTEK je jednoduchý nástroj, ktorý umožňuje rezať sklenené jadrá s vysokou presnosťou. Vďaka robustnej konštrukcii, nízkej hmotnosti a vysoko presnému posuvnému mechanizmu sa sklolaminát odlamuje v pravom uhle a vytvára rovný a čistý koncový povrch.

Nová generácia 19" krytov z optických vlákien

DINTEK predstavuje novú sériu plastových krytov zo sklenených vlákien, pozostávajúcich z možností 1U SC a LC. To umožňuje úhľadne a ľahko zostaviť káble z optických vlákien.

Nové optické adaptéry DINTEK

Pripojenie optických vlákien používa rôzne typy konektorov. DINTEK má vo svojom sortimente adaptéry, ktoré tieto rôzne konektory jednoducho pripájajú.

Novinka v sortimente sklolaminátu DINTEK

Pigtailový konektor Singlemode LC/UPC (N2105-07012) a multimódový patch kábel z optických vlákien SC-LC (N2104-154xx) sú nové v rade optických vlákien DINTEK.

Singlemode pigtaily majú rovnaké farebné označenie ako vlákna vo viacžilovom kábli z optických vlákien. Súprava pozostáva z 12 pigtailov po 1 metre.
Multimode patch kábel z optických vlákien je dostupný v rôznych dĺžkach od 0,5 do 30 metrov.

Nový PoE switch PQ2121x

DrayTek dnes predstavuje nový prepínač Power over Ethernet, VigorSwitch PQ2121x. Tento 12-portový prepínač vrstvy 2+ má osem 2,5G PoE+ portov s rozpočtom PoE 140 wattov. Switch má navyše štyri 10G SFP+ porty, takže okrem iného ponúka dostatočnú šírku pásma pre prístupové body s WiFi 6.